четвер | 2 грудня 2021 | 23:35
27.12.2016

П. Розенко взяв участь у відкритті київського міського Центру соціальної реабілітації для дітей з інвалідністю

 Сьогодні, 27 грудня, Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко разом із Київським міським головою Віталієм Кличком відкрили новий сучасний Центр соціальної реабілітації для дітей-інвалідів.

 У Центрі проходитимуть соціальну реабілітацію діти від народження до 18 років. Передбачається, що реабілітацію одночасно зможуть проходити близько 70 дітей на день на денному перебуванні.

«Україна рухається до європейських стандартів, у тому числі і щодо надання соціальної підтримки дітям з інвалідністю.

 Відкриття цього надсучасного Центру соціальної реабілітації – це один із кроків на цьому шляху. Ми відходимо від інтернатної форми роботи з дітьми з інвалідністю і починаємо поступовий перехід до інклюзивного виховання та інклюзивної освіти. У цьому Центрі створені всі умови для розвитку дітей з інвалідністю, щоб підготувати їх до здобуття базової, загальної, середньої освіти та забезпечити всі умови для адаптації дітей до звичайного життя», - сказав Павло Розенко на відкритті Центру.

«Дуже важливо, що Київська міська влада у непростій ситуації, коли значні кошти вкладаються у ремонт доріг, розвиток інфраструктури, будує та вводить в експлуатацію нові соціальні установи. І це має стати прикладом для всіх», - зазначив він.

 За словами Павла Розенка, кожен очільник обласної, міської, районної адміністрації має зробити кроки щодо доступності міської інфраструктури для людей з інвалідністю. «І кожен чи то міський, чи то районний голова повинен усвідомити – жоден новий об’єкт місцевої інфраструктури не може бути введений в експлуатацію без забезпечення належного доступу для осіб з інвалідністю!», - наголосив Віце-прем’єр-міністр.

Прес-служба Віце-прем`єр-міністра України