четвер | 17 січня 2019 | 19:20
14.11.2017

Загальнонаціональна презентація результатів комплексного дослідження на тему ,,Створення сприятливого середовища для сталого підприємництва”

13 листопада 2017 у приміщенні Готельного комплексу “Президент-Готель” відбулася презентація результатів комплексного дослідження, проведеного Українським центром соціальних реформ в рамках проекту Міжнародної організації праці за підтримки Федерації роботодавців України, на тему ,,Створення сприятливого середовища для сталого підприємництва”.

Захід було проведено за участі П. В. Розенка, Віце-прем’єр-міністра України, Д. М. Олійника, Голови Ради Федерації роботодавців України, Г. В. Осового, Голови Федерації профспілок України, С. П. Савчука, координатоа МОП в Україні, Хайнца Коллера, регіонального директора МОП в Європі та Центральній Азії, представників центральних органів виконавчої влади, організацій роботодавців, профспілок, громадських кіл, експертів Міжнародної організації праці, науковців, а також представників секретаріату Національної тристоронньої соціально-економічної ради.

За результатами дослідження був представлений звіт про стан розвитку політичної, економічної та соціальних сфер країни, а також надана оцінка переваг, перешкод і можливостей створення сприятливого середовища для сталого розвитку підприємництва в Україні. На підставі результатів дослідження експертами були визначені основні ризики та проблеми розвитку бізнесу в Україні і запропоновано рекомендації щодо вирішення цих проблем, зокрема підкреслено необхідність активізації ролі учасників соціального діалогу у запобіганні ризикам масових вивільнень працівників на підприємствах усіх форм власності, підвищення рівня заробітної плати та забезпечення соціальних гарантій для працівників і членів їх сімей.

У подальшому результати дослідження та рекомендації  можуть бути використані політиками, підприємцями, соціальним партнерами, організаціями роботодавців та членами громадянського суспільства для покращення бізнес-клімату, налагодження ефективної взаємодії між бізнесом, урядом та суспільством в цілому.

Прес-служба НТСЕР
Фотострічка: