четвер | 2 квітня 2020 | 03:09
14.02.2018

У ході молодіжного Форуму соціально-економічної ради ООН обговорювалась необхідність більшого залучення інвестицій у розвиток молоді

З 30 по 31 січня 2018 року в штаб-квартирі ООН пройшов щорічний молодіжний Форум ЕКОСОР, в якому взяли участь більше 700 представників різних інституцій.
На Форумі головувала Президент ЕКОСОР Марія Чатардова, за участю Президента Генеральної Асамблеї Мірослава Лайчака, заступника Генерального секретаря Аміни Мухаммед та представника Генерального секретаря ООН з питань молоді.
Молодіжні лідери з усього світу закликали до дій щодо покращення майбутнього молоді у світі праці.
Під час дебатів група з майже 200 представників на чолі з Міжнародною організацією праці взяла участь у інтерактивній дискусії, присвяченій ролі науки, технології та інновацій у покращенні залучення молоді, розвитку та стабільності. Обговорення було пов’язано з роботою МОП та її численних партнерів в рамках Глобальної ініціативи щодо гідної праці для молоді, спираючись на два її тематичні пріоритети: цифрові навички для молоді та доступ до гідної праці для молоді у нестабільних ситуаціях.
Молоді люди визначили чотири ключові сфери діяльності, які були представлені як рекомендації для Президента ЕКОСОР та учасників Форуму:
Забезпечити якісний та рівний доступ до науки, технологій та інновацій для всіх, приділяючи увагу ґендерній рівності, залученню всіх регіонів, міст та сільських регіонів та маргінальних груп;
Сприяти розвитку освіти та розвивати навички, щоб молодь отримувала користь від науки, техніки та інновацій, забезпечивши тим самим, адаптованість навичок до потреб молоді та вимог ринку праці;
Сприяти партнерству молоді, уряду, громадянського суспільства та приватного сектору, наприклад, через якісне навчання та використання значних даних у суспільних інтересах;
Спільно з молоддю створювати та визначати загальні принципи, що регулюють використання науки, техніки та інновацій, з урахуванням етичних аспектів та сталого розвитку.
Молодіжний форум ЕКОСОР забезпечив платформу для активної участі молоді з держав-членів, щоб обговорити роль молодих жінок і чоловіків у створенні стабільних міських та сільських громад на підтримку Програми сталого розвитку 2030.
Вони обговорили виклики та рішення, що стосуються шести цілей сталого розвитку, які будуть обговорюватися у липні 2018 року на засіданні високого рівня та політичному форумі високого рівня ЕКОСОР. Ці цілі стосуються чистої води і санітарії, доступної і чистої енергії, сталих міст та громад, відповідального споживання, життя на землі та миру, справедливості та сильних інституцій.

 Інформація з сайту МОП (неофіційний переклад).

Прес-служба НТСЕР