п'ятниця | 3 грудня 2021 | 00:21
05.07.2018

Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні

NTSER

4 липня 2018 року у готелі Radisson Blue за сприяння Данської агенції міжнародного розвитку (DANIDA) та Міжнародної організації праці (ILO) відбулось перше засідання Наглядової ради Проекту ,,Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні”.
Участь у засіданні взяли: представник Міністерства закордонних справ Данії Лотте Міндедаль, старший технічний радник проекту, представник МОП Джемал Ходжіч, т.в.о. заступника Секретаря Національної ради Віра Бодрова, Міністр соціальної політики України Андрій Рева, Перший заступник Міністра соціальної політики України Ольга Крентовська, Генеральний директор директорату професійної освіти Міністерства освіти і науки України Ірина Шумік, начальник управління міжнародного співробітництва, зв'язків з громадськістю та ЗМІ Державної служби зайнятості України Святослав Лешик, заступник Голови Федерації профспілок України Олександр Шубін, заступник Голови Конфедерації вільних профспілок України Петро Тулей, заступник Генерального директора з питань міжнародної діяльності та європейської інтеграції Федерації роботодавців України Юлія Гончарова, представники органів виконавчої влади, представники профспілок та роботодавці.
Під час Наглядової ради було затверджено Технічне завдання ,,Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні” метою якого є надання допомоги уряду України у здійсненні його діяльності, спрямованої на вдосконалення управління ринком праці шляхом зміцнення служб зайнятості та інших інститутів ринку праці, для забезпечення кращої відповідності кваліфікації працівників попиту на неї, а також покращення тристороннього соціального діалогу.
Також учасники заходу обговорили Звіт Проекту за початковий період та прийняли рішення про дату, час та місце проведення наступного засідання Наглядової ради проекту ,,Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні”(третя декада січня початок лютого 2019 року у приміщенні Міністерства соціальної політики України, 19 поверх, зал засідань).
Основними партнерами проекту є:
Державна служба зайнятості України, Міністерство соціальної політики України, а також національні та регіональні тристоронні соціально-економічні ради (НТСЕР та РТСЕР).
Склад Наглядової ради:
Уряд України – Міністерство соціальної політики України, Державна служба зайнятості України, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, Міністерство освіти і науки України;
Роботодавці;
Профспілки;
Секретаріат Національної тристоронньої соціально-економічної ради;
Уряд Данії, який представляє Датське агентство міжнародного розвитку (DANIDA);
Міжнародна організація праці (ILO).
Проект включає три основних компоненти діяльності:
1. Розбудова спроможності обраної регіональної і центральної Державної служби зайнятості та впровадження концепції місцевих партнерів у галузі зайнятості.
2. Підвищення рівня розвитку підприємництва та кваліфікації за допомогою зазначеної вище концепції.
3. Розбудова спроможності соціальних партнерів та покращення соціального діалогу на центральному рівні і рівні обраних регіонів.

Прес-служба НТСЕР
Фотострічка: