четвер | 2 грудня 2021 | 23:48
10.12.2018

IV Українсько-Литовський економічний форум

7 грудня 2018 року в НАК ,,Олімпійський” за участі представників Урядів України та Литви відбувся IV Українсько-Литовський економічний форум, організатором якого виступила Українська спілка промисловців та підприємців спільно з Конфедерацією промисловців Литви.
Участь у заході взяли Перший віце-прем’єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів, Міністр господарства Литви Віргініюс Сінкявічюс, представники великих бізнес-асоціацій: Торгово-промислових палат обох країн, а також більше 400 представників ділових кіл України та Литви.
Учасники форуму обговорили стан українсько-литовського торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва, проаналізували проблемні питання, переваги та недоліки ведення бізнесу на ринках України та Литви, перспективні взаємовигідні форми подальшої спільної роботи, у тому числі створення спільних підприємств, роботу у вільних економічних зонах та індустріальних парках.
В ході форуму було підписано низку угод про розвиток співпраці на рівні бізнес-асоціацій та окремих компаній України і Литви.

Відеоматеріали можна переглянути за посиланням: http://i-ua.tv/index.php?newsid=14679&fbclid=IwAR0RrfJqIX_OLLjFXRtZA9jaFWRSAc3n3mD3qfoF5-E59UgQHMd-OKHrhDk

Прес-служба НТСЕР