неділя | 26 червня 2022 | 02:11
10.09.2021

Засідання сторони роботодавців Національної тристоронньої соціально-економічної ради

         9 вересня відбулося засідання сторони роботодавці Національної тристоронньої соціально-економічної ради.

         Головною темою зустрічі стало відновлення роботи Національної ради та напрацювання Пріоритетних напрямів її діяльності.

         Головою Національної ради Анатолієм Кінахом було акцентовано увагу присутніх на необхідності напрацювання змін у діюче законодавство щодо трудових відносин, колективних договорів та угод, соціального діалогу та низки інших важливих питань. Головним майданчиком для обговорення соціальнозначучих питань має стати саме Національна рада. Задля ефективного вироблення консолідованої позиції трьох сторін необхідно відновити роботу робочої групи з питань напрацювання законодавчих ініціатив, що утворена наприкінці 2020 року.

         Заступник Співголови Національної ради від сторони роботодавців       Дмитро Олійник зауважив про доцільність розпочати роботу над підписанням Генеральної угоди на новий період. Також проблемними питанням залишається формування бюджету, як на 2022 рік так і на трирічний період.

         Крім того Сторону роботодавців турбує питання встановлення тарифів на енергетичному ринку та кредитно-грошова політика, що ведеться Національним банком України.

         Секретар Національної ради Наталія Ненюченко наголосила, що головним завдання на сьогодні є своєчасне та оперативне регулювання на соціально-економічні виклики шляхом повноцінного відновлення роботи Національної ради, яке можливо за умови спільного бажання працювати на користь соціально-економічного розвитку країни.

         За результатами зустрічі було запропоновано розпочати підготовку до проведення засідання Президії Національної ради, яке провести в третій декаді вересня.

Прес-служба НТСЕР