неділя | 26 червня 2022 | 02:32
16.06.2022

Проведення психосоціального тренінгу (доповнено)

16 червня відбувся третій та останній тренінг в рамках Проєкту МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні», з питань просування програм психосоціальної підтримки на робочих місцях та усвідомленням важливості Безпеки та здоров’я на роботі.

Національною радою спільно з Міжнародною організацією праці  10 червня проводився тренінг психосоціальної підтримки для працівників секретаріату Національної тристоронньої соціально-економічної ради та Територіальних тристоронніх соціально-економічних рад. Також, через значну суспільну зацікавленість, 14 та 16 червня до цього тренінгу долучилися представники профспілок і роботодавців.

Для сприяння покращення емоційного стану  та психічного здоров’я  учасники тренінгу слухали лекції професійного психолога, брали активну участь у роботі груп за різними спрямуваннями та обговорювали питання психосоціальної підтримки та допомоги.

Висловлюємо вдячність Жолту Дудашу, Менеджеру Проєкту МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні» за фінансування ЄС та Національному координатору Проєкту - Софії Литвин за дуже цікаву та корисну інформацію в цей час та всім учасникам зазначеного тренінгу.

Прес-служба НТСЕР