четвер | 2 лютого 2023 | 22:53
30.06.2022

Засідання Генеральної Асамблеї МАЕСРПІ

NTSER

28.06.2022 року відбулося засідання Генеральної асамблеї МАЕСРПІ. На цьому засіданні розглянули такі питання: взаємодія МАЕСРПІ з Міжнародною організацією праці та Економічною та Соціальною Радою ООН, практична реалізація дорожньої карти головування Громадської палати Російської Федерації, діяльність робочих груп, створених на Засіданні Правління у грудні 2021 року у Москві, піднімалось питання редакційних змін до Статуту Асоціації. Також було затверджено фінансові звіти та звіти про діяльність МАЕСРПІ.

Останнім заслухали звернення України та представників європейських соціальних економічних рад, які підтримали нашу країну, щодо неприпустимості членства  росії в Асоціації та її подальше головування, оскільки вона є країною-агресором та країною терористом, що безпідставно почала повномасштабне вторгнення в Україну.

Значних успіхів по виключенню рф не було досягнуто, оскільки такий механізм не передбачено Статутом МАЕСРПІ, про що на засіданні повідомив Генеральний Секретар та його заступник.

Проміжним результатом стало призупинення діяльності Економічної, соціальної та екологічної ради Франції в МАЕСРПІ на період головування у ній рф.

Прес-служба НТСЕР