п'ятниця | 3 грудня 2021 | 00:47
01.12.2014

Польські роботодавці готові активно співпрацювати зі своїми українськими колегами

NTSER

Делегація Федерації роботодавців України на чолі з Генеральним директором ФРУ Русланом Іллічовим взяла участь у міжнародній конеренції "Від трансформації до глобалізації", учасники якої обговорили актуальні тенденції розвитку економічних процесів на континенті і в світі, а також обмінялися національними досвідами проведення ринкових реформ. Конференція, яка проводиться під егідою Президента Республіки Польща Броніслава Коморовського, організована об'єднанням "Роботодавці Польщі" та присвячена 25-й річниці заснування цієї організації.

В рамках конференції Гендиректор ФРУ провів переговори із Головою об'єднання "Роботодавці Польщі" Анжеєм Маліновськи в ході яких співрозмовники відмітили високий рівень співробітництва між двома організаціями, які представляють ділові кола України і Польщі. Руслан Іллічов поінформував польського колегу про останні події в суспільно-політичному житті України, зокрема, про початок роботи новообраної Верховної Ради України, і про обрання вже в перший день засідання парламенту нового спікера, а також затвердження Прем'єр-міністра України. Вказані подіі свідчать про стабілізацію політичного становища в Україні, що вкрай важливо для реалізації економічних реформ, за які послідовно виступають українські роботодавці.

Федерація роботодавців України напрацювала пакет пропозицій і вимог до уряду, метою яких є захист і подальший розвиток реального сектору економіки. "Ми сподіваємося, що стабілізація політичної ситуації сприятиме вирішенню нагальних економічних проблем", - наголосив генеральний директор ФРУ Руслан Іллічов. У свою чергу Голова "Роботодавців Польщі" Анджей Маліновськи запевнив, що польські партнери серйозно налаштовані надавати максимальне сприяння українським колегам у підготовці української економіки до роботи в умовах асоціації України з ЄС, а також по залученню в економіку України польських та європейських інвестицій. Була обговорена ідея проведення навесні наступного року в Києві міжнародної конференції, присвяченої розгляду практичних питань розвитку української економіки в умовах загострення конкуренції на глобальних ринках.

Гендиректор ФРУ Руслан Іллічов провів також робочі зустрічі з керівниками бізнес-організацій Угорщини, Латвії, Казахстану та ряду інших країн. Зокрема, за результатами проведених зустрічей, досягнуто домовленість про початок роботи по підготовці двосторонньої Угоди про співробітництво між ФРУ та Союзом підприємців Угорщини, а також про проведення в Будапешті українсько-угорських переговорів між представниками зацікавлених ділових кіл.

ДЖЕРЕЛО: Федерація роботодавців