середа | 8 грудня 2021 | 02:49
30.04.2015

Федерація металургів розробила ще один важливий для виробництва профстандарт

Галузева рада Федерації металургів України завершила роботу над проектом професійного стандарту для професійної назви робіт "МЕХАТРОНІК".

Відповідно до п.19 "Порядку розроблення, затвердження і перегляду професійних стандартів" проект професійного стандарту для професійної назви робіт "МЕХАТРОНІК" виноситься на професійне громадське обговорення.

21 вересня 2012 року на засіданні Ради Федерації металургів України було прийнято рішення про створення першої в Україні галузевої ради з розробки професійних стандартів і стратегії розвитку професійних кваліфікацій. До складу галузевої ради ввійшли представники Федерації металургів України та керуючих компаній підприємств гірничо-металургійного комплексу України, серед яких: "МЕТІНВЕСТ ХОЛДІНГ", Індустріальний союз Донбасу, Корпорація "Інтерпайп", Арселор Міттал Кривий Ріг, ЄВРАЗ та Компанії Ferrexpo. Також до роботи ради долучилися представники Інституту професійно-технічної освіти НАПН України, Приазовського державного технічного університету, Національної металургійної академії України (НМетАУ), Дніпродзержинського державного технічного університету та Донецького національного технічного університету (ДонНТУ). Головою галузевої ради було обрано генерального директора Федерації металургів України Сергія Притоманова.

Джерело: ФРУ