понеділок | 26 жовтня 2020 | 03:21
22.05.2015

Роботодавці України, Вірменії, Грузії та Молдови підписали у Латвії меморандум про взаєморозуміння

Заступник Голови Ради Федерації роботодавців України Олексій Мірошниченко виступив з ініціативою про створення міжнародної Ради бізнес-співробітництва (Business Cooperation Council). Відповідний Меморандум про взаєморозуміння був підписаний у Латвії керівниками бізнес-об'єднань Білорусі, Вірменії Грузії, Молдови та України.

Свої підписи під зазначеним документом також поставили - президент Спілки роботодавців Вірменії Гагік Макарян, голова Асоціації роботодавців Грузії Елгуджа Меладзе,  президент Національної конфедерації роботодавців Молдови Леонід Череску, президент Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кінах.

"Рада стане платформою, яка дозволить об'єднати зусилля організацій роботодавців країн-учасниць Східного Партнерства", - сказав під час підписання Олексій Мірошниченко.

Всі підписанти висловили зацікавленість у створенні Ради з ділового співробітництва для координації діяльності організацій, що представляють інтереси роботодавців, в рамках програми Східного Партнерства Євросоюзу. Лідери бізнес-об'єднань також висловили впевненість, що укладена угода - серйозний крок до зміцнення торговельного та економічного співробітництва між їхніми країнами.

Вчора у Ризі пройшов 3-й бізнес-форум Східного партнерства, в ході якого лідери бізнесу з 39 країн ЄС, Східного партнерства та всього світу шукали можливості для розвитку сприятливого підприємницького середовища в регіоні та довгострокового співробітництва у сферах транспорту, фінансів, енергетики та цифрової економіки. Делегацію Федерації роботодавців України на самміті очолював заступник Голови Ради ФРУ Олексій Мірошниченко.

Джерело: ФРУ