понеділок | 26 жовтня 2020 | 03:36
02.06.2015

На з’їзді ФРУ представили європейське та українське бачення варіантів для виходу української економіки із затяжного кризового стану

Завершив свою роботу X з'їзд Федерації роботодавців України, який цього року проходить під девізом "Україна завтра". Участь у заході взяли більше 200 представників впливового українського бізнесу, провідні європейські та українські політики і експерти, а також керівники бізнес-об'єднань інших країн.

У рамках проведення з'їзду відбулися дискусійні панелі, в центрі уваги яких були питання європейського та українського бачення варіантів для виходу української економіки із затяжного кризового стану. Учасники дискусій обговорили нову економічну політику та шляхи, які дозволять покінчити з деіндустріалізацією в Україні, припинити спад виробництва та, як наслідок, підвищити добробут українського населення. Окрему зацікавленість викликала дискусійна панель, присвячена питанню розвитку трудового потенціалу та його ролі у підвищенні конкурентоспроможності України.

В центрі уваги з'їзду була також презентація Агентства модернізації України, ініціатором створення якого у березні 2015 року стали Федерація роботодавців України, українські профспілки, європейські провідні експерти та науковці. Першим результатом роботи Агентства модернізації України має стати комплексний погляд на пріоритетні напрямки соціально-економічного розвитку України, який буде реалізований у Програмі модернізації України. Істотний акцент у Програмі робиться на реалізацію інноваційного потенціалу країни, розвиток підприємництва і поліпшення інфраструктури. У ньому досить амбітні, але реалістичні цілі, яких Україна повинна досягти через 10 років в результаті реалізації Програми модернізації.

Джерело: ФРУ