вівторок | 27 вересня 2022 | 13:30
15.09.2015

З Луцьку стартувало регіональне обговорення розроблених ФРУ інвестиційних законопроектів

Федерація роботодавців України розпочала проведення регіональних презентацій та обговорень пакету законодавства зі стимулювання інвестицій в Україні, що був розроблений представниками бізнесової спільноти, провідними експертами та науковцями.

10 вересня генеральний директор ФРУ Руслан Іллічов з робочим візитом перебував на Волині. В рамках цього візиту він відвідав міжнародну конференцію "Modern retail forum", що проходить нині у Луцьку, на базі найсучаснішого підприємства-виробника торгівельного обладнання "Модерн-експо", а також зустрівся із представниками бізнесу регіону.

Виступаючи на Форумі, гендиректор ФРУ зазначив, що це унікальна і масштабна подія не лише для Волині, а й для усієї України. "Приємно, що попри складний етап для держави, вона залишається цікавою для інвесторів. Інвестори означають для України сучасні підприємства, нові робочі місця і добробут. Саме тому зараз так важливо зробити комфортні умови для інвестицій в Україну", - зауважив Руслан Іллічов. "Modern retail forum" відвідало більше 200 учасників з 28 країн світу, майже шість десятків компаній і понад 250 учасників. Захід став джерелом нових та креативних ідей, осередком презентації сучасних тенденцій у світі рітейлу, обміну цінним досвідом, площадкою для нових бізнес-контактів.

За участі голови Волинського обласного об'єднання організацій роботодавців Володимира Цибульського та представників бізнесу області, Руслан Іллічов також обговорив розроблені ФРУ законопроекти, що мають стимулювати інвесторів в Україні. Волинський бізнес під час зустрічі наголошував на важливості розробки та прийняття в Україні подібного законодавчого пакету зі стимулювання експорту.

Хвилюють волинських роботодавців також і державна заборгованість з ПДВ перед експортерами, безпідставне виключення підприємств зі списку на автоматичне відшкодування податку на додану вартість, ситуація з адмініструванням податків, а також ймовірність віялових відключень підприємств від енергопостачання. Що стосується останнього питання, ФРУ вже найближчим часом підготує звернення до Міністерства енергетики та вугільної промисловості, з проханням прояснити перспективи енерго-та газопостачання на підприємства з початком опалювального сезону.

До початку жовтня 2015 року ФРУ проведе ще ряд регіональних зустрічей із бізнесом, на яких відбудеться обговорення хвилюючих бізнес проблем та презентація розробленого ФРУ інвестиційного пакету законодавства. Найближчими такими містами стануть: 15 вересня - Черкаси, 17 вересня - Харків, 18 вересня - Сєверодонецьк, 1 жовтня - Кіровоград.

Джерело: ФРУ