субота | 25 березня 2023 | 16:01
16.11.2015

Розпочато формування представництва сторони роботодавців у складі Української частини Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС

За ініціативи Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні (СПО роботодавців) розпочався процес формування представництва сторони роботодавців у складі Української частини Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС. До кінця 2015 року має бути сформовано другий склад Української частини Платформи, до складу якої мають увійти три представника від СПО роботодавців.

До кандидатів висуваються певні критерії, серед яких:

-         досвід роботи з органами влади, міжнародними і вітчизняними організаціями, у тому числі організаціями громадянського суспільства, у сфері європейської інтеграції;

-         участь у міжнародних і національних публічних заходах з питань європейської інтеграції;

-         наявність формалізованих зв'язків із Всеукраїнським об'єднанням організацій роботодавців, що направляє кандидатуру;

-         вільне володіння однією з основних мов ЄС.

Запрошення про надання своїх кандидатур, до 25 листопада 2015 року, було надіслано всім всеукраїнським об'єднанням організацій роботодавців.

Довідково. Платформа громадянського суспільства – один з чотирьох моніторингових органів процесу асоціації Україна – ЄС, утворений відповідно до ст. 469, 470 Угоди про Асоціацію України та ЄС.

З Європейської сторони Платформа формується Європейським соціально-економічним комітетом (ЄСЕК) з представників європейських профспілок, роботодавців та представників громадянського суспільства. З Української сторони формування складу Платформи відбувається представниками громадянського суспільства.

У 2015 році українська частина Платформи сконцентрувалась на підготовці робочих документів стосовно огляду урядової політики у сферах "Енергетика та енергоефективність" та "Боротьба з корупцією і верховенство права".

Джерело: ФРУ