субота | 25 березня 2023 | 15:28
08.12.2015

X з`їзд Федерації роботодавців України затвердив Стратегію розвитку Федерації до 2020 року

На X з'їзді Федерації роботодавців України представлена і затверджена Стратегія розвитку Федерації до 2020 року. Під час дискусії, що відбувалась навколо питання сучасного соціального діалогу, заступник голови Ради ФРУ Олексій Мірошниченко презентував делегатам з'їзду цей документ.

"Кожна організація роботодавців у світі має свою стратегію, згідно якої можна зробити висновок, чим вона займається та які цінності сповідує. Федерація роботодавців України також повинна мати чітку стратегію, орієнтири розвитку і пріоритети діяльності. Тому протягом всього 2015 року ми спільно із всіма бізнес-організаціями членами Федерації, експертами з Міжнародної організації праці та найбільшим бізнес-об'єднанням Німеччини Конфедерацією асоціацій роботодавців Німеччини (BDA) працювали над розробкою цієї стратегії", - розповів Олексій Мірошниченко.

У стратегії ФРУ визначені місія, бачення, цінності, стратегічні завдання, інтереси, пріоритети розвитку, а також послуги, які може надавати найбільше об'єднання національного бізнесу в Україні.

План реалізації Стратегії ще має бути затверджений Президією Ради ФРУ та виконуватись Дирекцією Федерації.

Джерело: ФРУ