п'ятниця | 3 грудня 2021 | 00:29
24.03.2016

Фармацевти пропонують Мінохорониздоров`я змінити умови реєстрації та закупівлі лікарських засобів

З метою розвитку фармацевтичної галузі роботодавці пропонують упорядкувати державні закупівлі лікарських засобів, та розвивати напрямок імпортозаміщення.

В Федерації роботодавців України відбулось розширене засідання правління Об'єднання роботодавців медичної та мікробіологічної промисловості України. Учасники затвердили план дій Об'єднання на 2016 рік. Основними напрямками роботи в поточному році визначено сприяння розвитку фармацевтичного сектора економіки України, упорядкування та контроль прозорості закупівлі лікарських засобів за державний кошт, надання пріоритету в закупівлі лікарських засобів вітчизняного виробництва, забезпечення населення економічно доступними, ефективними та якісними ліками.

У свою чергу ФРУ висловила готовність сприяти у запровадженні програм імпортозаміщення у фармацевтичній галузі. Адже скорочення імпорту сприятиме залученню інвестицій у медичну галузь. А це дасть можливість розширити виробництво, збільшити масштаби досліджень та створення препаратів проти нових хвороб, а також збільшити експорт нових та високоефективних ліків. 

Джерело: ФРУ