четвер | 1 червня 2023 | 08:51
13.01.2021

Про вирішення проблем заборгованості з виплати заробітної плати

NTSER

За дорученням Прем’єр-міністра України, Мінекономіки спільно з Мінфіном, Мінюстом, Мінрегіоном опрацьовано та надано відповідь на порушене у звернені Федерації професійних спілок України від 19.11.2020 питання щодо вирішення проблем заборгованості з виплати заробітної плати та недопущення її виникнення у подальшому.

Так, Мінекономіки повідомило про:

заходи, здійснені Міністерством протягом 2020 року для вирішення питань зменшення заборгованості із виплати заробітної плати та посилення захисту прав працівників;

відновлення роботи Міжвідомчої робочої групи з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення).

Нагадуємо, що 17 грудня 2020 року на засіданні згаданої робочої групи, за участі профспілок, розглядалося питання про стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати на економічно активних підприємствах державної форми власності, які є найбільшими боржниками із виплати заробітної плати.

Лист Мінекономіки додається.

 

Джерело: https://www.fpsu.org.ua/materialy/19627-minekonomiki-informue-pro-diji-uryadu-shchodo-pogashennya-zarplatnikh-borgiv.html

 

Прес-служба НТСЕР
Матеріали: