середа | 8 грудня 2021 | 03:06
27.04.2016

У МІНСОЦПОЛІТИКИ ОБГОВОРИЛИ ПЕРСПЕКТИВИ РЕФОРМУВАННЯ ДЕРЖСЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

У Міністерстві соціальної політики відбулася робоча зустріч заступника Міністра Валерія Ярошенка і в.о. голови Державної служби зайнятості (центрального апарату) Сергія Кравченка зі спільною місією Програми розвитку ООН і Міжнародної організації праці. Місію очолили програмний радник регіонального центру ПРООН для країн Європи і СНД Шила Марні та спеціаліст з питань зайнятості регіонального офісу МОП у Будапешті Мауріціо Діркенс.

Проведення масштабної наради приурочене до початку чергового етапу модернізації Держслужби зайнятості – функціонального аналізу роботи ДСЗ, який буде здійснено за підтримки міжнародних інституцій.

Відкриваючи зустріч, Валерій Ярошенко наголосив: курс Мінсоцполітики на реформування соціальної сфери залишається незмінним. Глибокі перетворення очікують і на ДСЗ. Зокрема, завершується доопрацювання законопроекту, який змінює підходи до питання зайнятості. Невдовзі проект закону буде передано на розгляд Уряду.

„Та ми не чекаємо на новий закон, а реформуємо Держслужбу зайнятості в рамках діючого законодавчого поля, - зазначив заступник Міністра. – Насамперед, вивчаємо міжнародний досвід, на підставі якого готуємося до перетворення бюрократичної структури на сучасну сервісну службу для громадян”.

Ярошенко подякував учасникам міжнародної місії за готовність дієво допомагати проведенню реформ в Україні.

Під час зустрічі обговорювалися напрямки і методологія проведення функціональної оцінки ДСЗ. Представники міжнародної місії зазначили, що за результатами моніторингу запропонують українській владі покроковий план подальшого реформування Держслужби зайнятості.

Джерело: Мінсоцполітики