середа | 8 грудня 2021 | 01:50
06.05.2016

Людмила Денісова: "Парламент має скасувати оподаткування пенсій"

Голова Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Людмила Денісова наголосила на тому, що парламент має скасувати 15-відсоткове оподаткування пенсій.

За її словами, таке оподаткування пенсій, розмір яких перевищує три мінімальних заробітних плати, було введено з 1 січня 2015 року у зв'язку зі складною ситуацією в державі.

«Протягом цього важкого періоду в нашій історії уряд під керівництвом Арсенія Яценюка разом з парламентом змогли здійснити необхідні реформи і стабілізувати розвиток економічного та фінансового секторів держави, що і забезпечило на сьогодні можливість внесення  законопроекту про скасування з 1 травня оподаткування пенсій громадян України», - наголосила парламентарій.

У зв'язку з цим у Верховні Раді було зареєстровано проект Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо відміни оподаткування пенсій» № 4542-1 за авторством Людмили Денісової.

Зазначимо, що за даними Державної фіскальної служби України, за січень-лютий 2016 року надходження до зведеного бюджету збільшено на 8,27 млрд гривень понад встановлені планові показники.

Також автор законодавчих змін до Податкового кодексу наголосила, що за такого економічного стану держави парламент може повернути норми щодо неоподаткування пенсійних виплат, і це не призведе до втрат надходжень до державного та місцевих бюджетів.

Джерело: ВРУ