середа | 8 грудня 2021 | 03:15
15.06.2016

Українська делегація зустрілася у Женеві із Регіональним директором МБП для країн Європи та Центральної Азії Хайнцом Коллером

Сьогодні, 10 червня, у Палаці Націй в Женеві відбулася зустріч Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка, Міністра соціальної політики України Андрія Реви та інших членів тристоронньої делегації України, яка бере участь у роботі 105-ї сесії Міжнародної конференції праці, із Регіональним директором Міжнародного бюро праці для країн Європи та Центральної Азії паном Хайнцом Коллером.

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко зауважив, що запровадження європейських стандартів у сфері праці та формування сучасного трудового законодавства є одним із пріоритетів для чинного Уряду. «Прийняття нового сучасного Трудового кодексу, реформування системи управління фондами соціального страхування, реформування системи соціальних послуг в умовах децентралізації – це ті питання, які стоять сьогодні на порядку денному», - сказав він.

Павло Розенко та Андрій Рева, серед іншого, поінформували Хайнца Коллера про приділення українською владою пріоритетної уваги забезпеченню соціального захисту населення та проведенню рушійних соціально-економічних реформ, попри триваючу зовнішню агресію проти України. У цьому контексті, зокрема, було відзначено зусилля з працевлаштування внутрішньо переміщених осіб з південного Сходу України та АРК й підкреслювалася потреба в отриманні відповідної технічної допомоги МОП на вказані цілі.

У свою чергу, Регіональний директор Міжнародного бюро праці для країн Європи та Центральної Азії Хайнц Коллер відзначив величезну роботу, яку здійснила Україна за останній рік щодо ратифікації Конвенції МОП № 102 та підписання Програми Гідної праці для України на 2016-2019 роки. Він також запевнив у готовності МОП й надалі всіляко сприяти нашій державі у подоланні сучасних соціально-економічних викликів.

Джерело: Мінсоцполітики