п'ятниця | 28 лютого 2020 | 07:03
19.05.2014

Уряд має намір відновити соціальну справедливість в політиці заробітних плат для бюджетників, підвищивши їм тарифні ставки

 

 

Уряд має намір відновити соціальну справедливість в політиці заробітних плат для бюджетників, підвищивши їм тарифні ставки. Про це в ексклюзивному інтерв'ю для кореспондента Укрінформу повідомила Міністр соціальної політики Людмила Денісова. "Недавньою постановою Кабінету Міністрів України з 1 жовтня передбачена диференціація посадових окладів (тарифних ставок) працівникам бюджетної сфери 1-6 тарифних розрядів, які оплачуються по Єдиній тарифній сітці, для уникнення "зрівнялівки" в окладах цих категорій працівників", - сказала Міністр.

При цьому вона розкрила механізм підняття зарплат длябюджетників. "На сьогодні їм встановлюються однакові оклади на рівні мінімальної заробітної плати - 1218гривень, а з 1 жовтня посадовий оклад, наприклад, працівника 6 тарифного розряду ЕТС буде встановлений вже в розмірі 1263 гривні", - пояснила міністр. Таке підвищення, констатувала Денісова, "торкнеться одного мільйона працівників". Вона також нагадала, що Уряд в травні вже виконав свою попередню обіцянку і провів індексацію заробітних плат і пенсій в Україні.

"Ми ось зараз, слава богу, з 1 травня вже про індексували пенсії та заробітні плати, як це потрібно згідно із законом. Індексація торкнулася 3 млн. пенсіонерів і обійшлася в майже 90 млн. грн.. Що ж до зарплат, то у працівників бюджетної сфери 1-5 тарифних розрядів індексація складала більше 36 грн, а бюджетники, чиї заробітні плати не переглядалися з січня 2013 року, - отримають надбавку в 40 грн", - підсумувала Міністр. 

Прес-служба НТСЕР