четвер | 2 квітня 2020 | 03:50
08.08.2016

Павло Розенко: Ми прогнозуємо, що в цьому році підвищення соцстандартів відбуватиметься вищими темпами, ніж інфляція

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко переконаний, що у 2016 році темпи зростання соціальних стандартів перевищать темпи інфляції. Про це він заявив в ефірі телеканалу «NewsOne».

«Ми прогнозуємо, що в цьому році підвищення соціальних стандартів відбуватиметься темпами більшими, ніж інфляція в Україні.  Вперше за останні три роки ми маємо порівняно із 2015 роком зростання реальної зарплати на 12%. Це вже з урахуванням інфляції. Тобто темпи зростання зарплат ідуть значно вищими темпами, ніж інфляція. Сьогодні середній розмір зарплати в Україні вже біля 5 тис. грн», - сказав Павло Розенко.

За його словами, за останні півроку вдалося стабілізувати і курс національної валюти, і ціни на ринках, в тому числі продовольства, ліків і промислових товарів.

«Якщо і наступні півроку ми матимемо такі самі високі темпи зростання заробітних плат, нам вдасться перекрити ті інфляційні падіння, які ми мали в 2014-2015 роках», - зауважив Віце-прем’єр-міністр.

«Загалом ситуація в економіці і ці показники зростання зарплат дають підстави говорити про те, що Україна вже пройшла крайню точку свого падіння і ми потроху починаємо виходити із тієї важкої соціально-економічної кризи, в якій Україна перебувала останні три роки», - підсумував Павло Розенко.

Джерело: Урядовий портал