понеділок | 27 вересня 2021 | 03:14
11.06.2014

Людмила Денісова: Україна зацікавлена у забезпеченні гідних умов праці та соціального захисту

NTSER

Україні необхідний досвід європейських країн, які вже змогли реалізувати успішні програми профілактики безробіття. Про це заявила Міністр соціальної політики Людмила Денісова, виступаючи на пленарному засіданні 103-ї Міжнародної конференції праці в Женеві.

Окремо у своєму виступі Міністр подякувала представникам Міжнародної організації праці за співпрацю, надання технічної допомоги і підтримку зусиль України у вирішенні гострих проблем у сфері зайнятості. Вона переконана, що таке співробітництво є міцною платформою для стабілізації соціально-економічної ситуації в країні.

Від імені Уряду України вона звернулася з проханням направити в Україну Місію експертів Міжнародного бюро праці для вивчення глибини і наслідків політичної, економічної і соціальної кризи, які дуже гостро відчувають на собі українці.

Людмила Денісова також не обійшла увагою й ситуацію із виплатою державних соцдопомог в Україні. Вона запевнила присутніх, що, незважаючи на складні фінансові умови в країні, Уряд забезпечує виконання всіх соціальних зобов’язань: повністю виплачуються пенсії, допомоги, страхові виплати і заробітні плати в бюджетній сфері. Міністр відзначила, що, на жаль, сьогодні Уряд не має можливості підтримувати громадян, які проживають на тимчасово окупованій території. Зокрема, у Криму не працює банківська система, не здійснюються поштові перекази. Так само спостерігаються проблеми із виплатою соцдопомог в окремих районах Донецької та Луганської областей.

„Але навіть у таких умовах, в яких опинилася наша країна, ми працюємо над стабілізацією фінансової ситуації, встановленням довіри з боку інвесторів до України, формуємо послідовну державну гуманітарну політику”, – наголосила Людмила Денісова.

Прес-служба НТСЕР