вівторок | 2 червня 2020 | 04:21
28.08.2014

Відбулась експертна зустріч на тему: «Реалізація державної соціальної політики в умовах сьогодення»

NTSER

Незважаючи на важку економічну ситуацію, Урядом забезпечується своєчасна виплата пенсій для 12,7 млн. пенсіонерів, соціальних допомог для 3,7 млн. сімей з дітьми та малозабезпечених родин,  заробітної плати для 3,5 млн. працівників бюджетної сфери. Про це заявив перший заступник Міністра соціальної політики України Віталій Мущинін в ході експертної зустрічі на тему «Реалізація державної соціальної політики в умовах сьогодення».

«Ми розуміємо, що розмір пенсій та соціальних допомог необхідно переглядати, враховуючи зростання цін в країні. Однак ми маємо виходити з реальних фінансових можливостей державного бюджету. Принаймні нам вдалося не допустити зниження рівня соціальних гарантій»,  -  наголосив Віталій Мущинін.

Натомість, як зазначив перший заступник Міністра, Уряд в своїй соціальній політиці робить акцент на наданні адресної допомоги тим, хто найбільше її потребує. Зокрема йдеться про програму надання компенсацій при оплаті комунальних послуг в умовах підвищення тарифів на природний газ та тепло сім’ям з низькими доходами. Загалом на державну підтримку у вигляді субсидії або компенсації  після зростання цін на комунальні послуги мають розраховувати понад 4,5 млн. родин, нагадав Віталій Мущинін.  В подальшому планується поширити надання компенсації додаткових витрат на інші види житлово-комунальних послуг, повідомив він.

Віталій Мущинін закликав працівників органів соцзахисту населення з регіонів України, які брали участь у зустрічі шляхом відеозв’язку, бути готовими до збільшення кількості громадян, які звернуться по субсидію або компенсацію із настанням холодів, та розглядати такі звернення якомога оперативніше.

 

Прес-служба Мінсоцполітики