п'ятниця | 5 червня 2020 | 06:43
17.09.2014

Центр зайнятості консультує вимушених переселенців

Центр зайнятості провів виїзні акції прийому вимушених переселенців. Про це повідомила Ірина Березюк, заступник начальника Краматорського центру зайнятості.

У складних умовах пріоритетним завданням служби зайнятості є забезпечення індивідуального підходу до кожної людини, надання оперативних, якісних соціальних послуг, підвищення результативності співпраці з роботодавцями. Особливо це стосується громадян, які переселилися з південно-східних територій України і АР Крим.

5 і 11 вересня Краматорським міським центром зайнятості було проведено виїзні акції в Краматорському центрі гуманітарної допомоги переселенцям, де проживають сім'ї вимушених переселенців. В організації заходу взяли участь директор Краматорського центру гуманітарної допомоги переселенцям - Хоменко Надія, координатор центру - Єфименко Оксана, заступник директора Краматорського МЦЗ - Березюк І. В., начальник відділу організації працевлаштування населення КМЦЗ - Клец Ю. В., начальник відділу активної підтримки КМЦЗ - Ковалько Н. М.

Під час проведення виїзних зустрічей фахівці центру зайнятості ознайомили всіх зацікавлених осіб з соціальними послугами, які надає державна служба зайнятості, інформацією про стан ринку праці, потребу підприємств, організацій та установ у кваліфікованих кадрах. Не залишили без уваги і актуальні питання зайнятості громадян пільгових категорій, зокрема, можливості працевлаштування осіб з особливими потребами.

Джерело: Державна служба зайнятості