п'ятниця | 28 лютого 2020 | 08:24
18.09.2014

Мінсоцполітики співпрацюватиме з австрійськими колегами в напрямках відновлення робочих місць на Донбасі та реабілітації учасників АТО

NTSER

МіністрсоціальноїполітикиУкраїниЛюдмилаДенісовапідчасзустрічіізНадзвичайнимтаПовноважнимПосломРеспублікиАвстріявУкраїніпаномВольфом Дітріхом Хаймом підписалаСпільнийпротоколнамірівпроспівробітництвоміжМіністерствомсоціальноїполітикиУкраїнитаФедеральнимміністерствомпраці, соціальногозабезпеченнятазахиступравспоживачівРеспублікиАвстріяна 2014-2016 роки.

РанішеСпільнийпротоколвжепідписавуВідніФедеральнийміністрпраці, соціальногозабезпеченнятазахиступравспоживачівРеспублікиАвстріяРудольф Хундшторфер, тожвідсьогоднідокументвступивудію.

ПідчасзустрічіЛюдмилаДенісовависловилаподякуАвстріїзапідтримку, якуцядержаванадавалаУкраїніпідчасподійнаМайдані, тапродовжуєнадаватиунинішнійскладнійситуації.

Пріоритетниминапрямкамиспівробітництваміж Мінсоцполітики УкраїнитаавстрійськимиколегамиМіністрназвалавідновленняринкупрацітастворенняробочихмісцьнаДонбасіпіслязавершення АТО, атакожсоціальнутапрофесійнуреабілітаціюукраїнськихвоїнів, якізахищаютьнезалежністьдержавиупротистояннінаСходікраїни.

Пан Вольф Дітріх Хайм в свою чергу повідомив, що Австрія надає допомогу у лікуванні та протезуванні українців, поранених в ходіАТО. Крім того, Уряд цієї країни вирішив виділити 500 тисяч євро на програми підтримки вимушених переселенців в Україні.

Сторони також домовилися про співпрацю в процесі імплементації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Відповідний план заходів був ухвалений напередодні українським Урядом, про що Міністр соціальної політики поінформувала Надзвичайного та Повноважного Посла. Як наголосила Людмила Денісова, Мінсоцполітики зацікавлене у вивченні досвіду Австрії щодо імплементації директив ЄС у соціально-трудовій сфері.

Додатково

Спільний протокол намірів про співробітництво між Федеральним міністерством праці, соціального забезпечення та захисту прав споживачів Республіки Австрія та Міністерством соціальної політики України передбачає співпрацю, зокрема, у таких сферах:

Трудове право та соціальне партнерство;

Ринок праці та політика зайнятості;

Система надання соціальних послуг;

Питання щодо осіб з інвалідністю.

Двостороннє співробітництво між українським та австрійським профільними міністерствами триває із 2001 року.

 

Прес-служба НТСЕР