середа | 8 грудня 2021 | 02:28
10.12.2014

Представники Мінсоцполітики та Групи підтримки України Європейської Комісії співпрацюють у питаннях розвитку соціальної сфери

Представники Мінсоцполітики та Групи підтримки України Європейської Комісії обговорили перспективи імплементації Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС у соціальній сфері та стан підготовки розділу «Соціальний захист населення» до проекту Плану відновлення України, з урахуванням проведення в Україні Міжнародної донорської конференції на початку 2015 року.

Заступник Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Сергій Устименко зустрівся з представником Групи підтримки України Європейської Комісії паном Хосе Романом Леоном Лора, а також координатором сектору охорони здоров’я та соціального захисту Представництва Європейської Союзу в Україні паном Сергієм Полюком.

Сергій Устименко поінформував, що 8 грудня 2014 року у Кабінеті Міністрів України відбулася робоча нарада з підготовки оновленого Порядку денного асоціації Україна – ЄС з урахуванням  пропозицій європейської сторони. Зазначив, що у зв’язку із призначенням нового складу Уряду розпочато  перепогодження проектів планів імплементації деяких актів законодавства ЄС, розроблених Міністерством соціальної політики у рамках імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Представнику Європейської Комісії було надано коментарі щодо оптимізації шляхів виконання Мінсоцполітики своїх євроінтеграційних  зобов’язань.

Пан Лора, у свою чергу, подякував за конструктивну взаємодію та висловив задоволення результатами зустрічі з керівниками структурних підрозділів Міністерства, яка відбулася 2 грудня 2014 року у рамках підготовки пропозицій Мінсоцполітики до розділу «Соціальний захист населення» до проекту плану відновлення України (з урахуванням проведення у Києві Міжнародної донорської конференції на початку 2015 року). Він, зокрема, наголосив на важливості долучення до проекту плану довідкової інформації щодо видів надання соціальної допомоги вразливим верствам населення України. На думку експерта,  це допоможе міжнародним донорам краще зрозуміти цілі та завдання українського Уряду у здійсненні реформування соціальної сфери, спрямованого на побудову нової моделі соціальної підтримки населення.

Наприкінці зустрічі було досягнуто домовленості про подальше сприяння експертів Групи підтримки України залученню міжнародної донорської допомоги до реалізації проектів у сфері соціальної підтримки та виконанню євроінтеграційних завдань Мінсоцполітики.

Джерело: Мінсоцполітики