четвер | 2 квітня 2020 | 03:50
12.12.2014

Відбулося засідання правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань

11 грудня 2014 року під головуванням заступника Міністра соціальної політики – керівника апарату Віктора Іванкевича відбулося засідання правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України.

Під час роботи правління заслухало інформацію про стан виконання рішень правління Фонду, прийнятих раніше та затверджено план проведення засідань правління Фонду на 2015 рік.

Одним з основних питань було обговорено та затверджено Порядок надання страхових виплат, фінансування витрат на медичну та соціальну допомогу, передбачених загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання для переселенців з Криму та районів проведення АТО.

Окрему увагу правління приділило питанню проведення перерахунку розміру щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві, який проводиться щорічно з 1 березня.

Правлінням Фонду прийнято відповідне рішення, яким встановлено коефіцієнт підвищення  таких виплат у 2014 році – 1,079, що відповідає темпам зростання середньомісячної номінальної заробітної плати.

Також правлінням схвалено проект бюджету Фонду на 2015 рік; прийнято рішення про внесення змін до Статуту Фонду, якими приведено у відповідність до норм законодавства у сфері загальнообов’язкового державного соціального страхування від нещасних випадків на виробництві.

Джерело: Мінсоцполітики України