понеділок | 29 листопада 2021 | 01:47
13.01.2015

Реформування усіх сфер держави має відбуватися тільки із залученням широкого кола експертів та представників громадянського суспільства - зустріч Голови Верховної Ради України В.Гройсмана з Дж.Соросом

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман у понеділок провів зустріч із засновником Міжнародного фонду "Відродження" Джорджем Соросом.

Під час зустрічі обговорювалась необхідність консолідації зусиль усіх гілок влади, а також громадських організацій та експертів для прийняття суспільно значущих рішень та реалізації реформ. Мова йшла, зокрема, про роль у цьому процесі Національної ради реформ.

«Саме Національна рада реформ є консолідуючим фактором, який може об’єднати усіх учасників цього процесу, - сказав В. Гройсман. - Це майданчик для обговорення важливих рішень». «Я докладатиму усіх зусиль, аби в усіх гілок влади було порозуміння», - додав він.

Голова Верховної Ради повідомив, що, працюючи в уряді, він координував розробку стратегічного «Плану відновлення країни на 2015-2017», який він передав Національній раді реформ і який нині доопрацьовується Урядом. «Це вагомий документ, який напрацьований з урахуванням європейського досвіду», - сказав керівник Парламенту. На його переконання, цей документ разом з Програмою реформ-2020 і Угодою про асоціацію Україна-ЄС повинен стати гарною основою для системних реформ в Україні. Такий План може стати також основою переходу Верховної Ради до системної та комплексної роботи над законопроектами, що дозволить значно підвищити їхню якість, сказав він.

У контексті здійснення широкомасштабних реформ керівник Парламенту також повідомив про плани щодо внесення змін до Конституції України.

Джерело: Верховна Рада України