понеділок | 24 лютого 2020 | 13:18
05.03.2015

Мінсоцполітики: Охорона праці в Україні відповідатиме європейським стандартам

3-4 березня 2015 року у Державній службі України з питань праці за сприяння Мінсоцполітики відбулася зустріч з представниками Європейського агентства з безпеки та гігієни праці (EU-OSHA, м. Більбао, Іспанія).

Зустріч була ініційована Групою підтримки Європейської Комісії для України з метою надання Україні методологічної допомоги щодо організації системи охорони праці згідно з європейськими стандартами.

Адаптація національного законодавства та практики його застосування до стандартів ЄС у сфері безпеки та охорони праці на робочому місці сприятиме ефективній імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС та Порядку денного асоціаціїУкраїна-ЄС.

У заході взяли участь представники Мінсоцполітики, Державної служби з питань праці, Держгірпромнагляду, соціальних партнерів, наукових установ та інформаційних видань.

Під час зустрічі відбулися презентації Держгірпромнагляду щодо функціонування системи охорони праці в Україні та експертів EU-OSHA щодо європейської моделі системи охорони праці та техніки безпеки, діяльності EU-OSHA та ролі національних координаторів у державах-членах ЄС.

Наприкінці зустрічі сторони домовились про подальше співробітництво у рамках проведення семінарів, навчальних візитів та обміну інформацією.

 

Джерело: Мінсоцполітики