п'ятниця | 28 лютого 2020 | 05:13
11.03.2015

Розенко: Зараз найкращий час для реформ

Міністр соціальної політики Павло Розенко переконаний, що проводити реформи під час війни та економічної кризи не просто можна, а потрібно. Про це він сказав в ефірі радіо «Вести».

«Війна і криза - найкращий час для проведення реформ, адже коли в країні все добре – реформи не потрібні. Суспільство саме зараз повинно бачити і відчувати, що влада не просто говорить гаслами. Влада повинна показувати ефективність роботи своїми конкретними діями. І ми це намагаємось робити», - зазначив він.

«Вся соціальна сфера сьогодні стоїть на передовій. Ми завжди знаходимось найближче до людей і система соціального захисту найпершою відчуває усі проблеми, з якими стикаються люди», - зауважив міністр.

За його словами, незважаючи на складну економічну ситуацію, уряду вдалося виділити додаткові кошти у держбюджеті для підтримки найменш захищених верств населення.

Павло Розенко нагадав, що у затверджених змінах до бюджету додатково виділено 3 млрд грн на соціальну підтримку переселенців, збільшено до 25 млрд грн кошти на виплату субсидій та запроваджено додаткову щомісячну доплату на дітей віком до 3 років, які входять до складу малозабезпечених сімей, у розмірі 250 гривень.

Джерело: Мінсоцполітики