середа | 8 грудня 2021 | 02:27
19.03.2015

"Стратегію реформування державної служби та служби в органах місцевого самоврядування в Україні на період до 2017 року" схвалено на засіданні Уряду

Проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Стратегії реформування державної служби та служби в органах місцевого самоврядування в Україні на період до 2017 року та затвердження плану заходів щодо її реалізації» схвалено на засіданні Кабінету Міністрів України 18 березня 2015 року.

Цей проект підготовлено Нацдержслужбою задля забезпечення побудови сучасних, професійних, політично-нейтральних інститутів державної служби та служби в органах місцевого самоврядування з метою їх інтеграції у єдиний державний механізм управління країною, що відповідатиме європейській моделі належного урядування.

Підготовку Стратегії реформування державної служби та служби в органах місцевого самоврядування в Україні на період до 2017 року передбачено Угодою про фінансування Контракту для України з розбудови держави, що була підписана 13 травня 2014 року у місті Брюсселі Прем’єр-міністром України та Президентом Європейської Комісії.

Метою Стратегії є створення у середньостроковій перспективі належних умов для ефективного впровадження в Україні реформи державної служби та служби в органах місцевого самоврядування.

Представляючи проект акта на засіданні Кабінету Міністрів України, Голова Нацдержслужби Костянтин Ващенко наголосив, що Стратегія спрямована на підвищення якості публічної служби, сприятиме оптимізації функцій інститутів державної влади, ефективному розподілу повноважень і сфер відповідальності.

Крім того, Костянтин Ващенко зазначив,  що Планом заходів щодо реалізації Стратегії передбачено підготовку системи нормативно-правових актів, передусім, нових редакцій законопроектів «Про державну службу» та «Про службу в органах місцевого самоврядування», а також їх ефективне впровадження найближчим часом.

 

Джерело: Нацдержслужба