середа | 8 грудня 2021 | 02:12
09.04.2015

Уряд України продовжує спрощувати умови ведення бізнесу в країні: запроваджена прозора система електронних сервісів

У середу, 8 квітня, на засіданні Кабінету Міністрів України було презентовано систему надання електронних он-лайн сервісів, які дадуть змогу підприємцям зареєструвати бізнес та отримати необхідну довідку, витяг або виписку не виходячи з дому.

Під час презентації електронних сервісів Міністерства юстиції України та відкритого Єдиного державного реєстру підприємств та організацій Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк наголосив, що тепер кожен громадянин країни може отримати будь-яку інформацію про всі суб'єкти підприємницької діяльності, які зареєстровані в Україні.

«Не стояти в черзі, не платити хабарі, не чекати три тижні - а просто вдома на комп’ютері заповнити заявку, провести платіж і роздрукувати довідку», - підкреслив він.

Відтепер для отримання довідки не потрібно жодних електронних цифрових підписів чи інших ідентифікаторів. Достатньо лише оплатити послугу власною банківською карткою на відповідному сайті.

Кожному документу присвоюється унікальний ідентифікаційний код. Банкір чи представник іншої установи зможе легко перевірити його достовірність, ввівши присвоєний номер на сайті.

Раніше на отримання необхідних паперів підприємці витрачали від кількох годин до кількох днів. Віднині відповідною послугою може скористатися кожен, витративши лише кілька хвилин і не відвідуючи державних органів.

Джерело: Урядовий портал