середа | 27 травня 2020 | 11:38
28.03.2014

Відбулося засідання голів Громадських рад при Міністерствах та інших центральних органах влади

28 березня 2014 року в приміщенні Національної академії наук України у м. Києві відбулося засідання голів Громадських рад при міністерствах та інших центральних органах виконавчої влади та обласних державних адміністраціях, в якому взяла участь заступник секретаря Національної ради Олена Степаненко.

Модераторами зібрання виступили голова Громадської ради при Міністерстві закордонних справ, президент ICC Ukraine Щелкунов В.І. та голова Громадської ради при Одеській обласній державній адміністрації Афанасьєва Т.В.

Метою зустрічі було привернення уваги влади до процесів формування громадянського суспільства в державі, об’єднання Громадських рад, обговорення питання щодо напрацювання нової моделі спілкування громадськості із владою, зокрема і шляхом внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики». Як було зазначено учасниками під час засідання, громадянське суспільство еволюціонує і повинна вдосконалюватися і законодавча база, яка регулює його діяльність та взаємовідносини з владою.

За результатом засідання учасниками було прийнято рішення ініціювати проведення в квітні ц.р. Першого Форуму голів Громадських рад. Для вирішення організаційних питань з метою підготовки Форуму утворена робоча група, чергове засідання якої заплановано на 4 квітня ц.р.

Прес-служба НТСЕР