середа | 27 травня 2020 | 11:06
02.04.2014

Усі соцвиплати, пенсії та пільги на 2014 рік будуть збережені й їх розмір не зменшиться, - Людмила Денісова

Міністр соціальної політики Людмила Денісова взяла участь у програмі „Уряд на зв’язку з громадянами” - спільному проекті Першого Національного каналу і Урядового контактного центру.

„З 17 березня, з моменту відкриття Урядової „гарячої лінії, з проблемних питань жителів АР Крим та м. Севастополь, надійшло 5 320 звернень. З них, понад 800, питання збереження державних соціальних допомог і виплат громадянам півострова, а також надання пільг”, – сказала Людмила Денісова.

Міністр запевнила, що Мінсоцполітики робить усе можливе, аби на території півострова здійснювалася виплата пенсій та інших соціальних допомог. „Крим та Севастополь і надалі залишаються територією України, а його жителі – громадянами України. Ті, в кого залишився український паспорт, так само будуть отримувати призначені їм допомоги”, – підкреслила Людмила Денісова.

Окремо Міністр поінформувала громадян Криму та міста Севастополя, куди їм звертатися у разі переїзду до інших регіонів України. „Усіх, хто прибуває з Криму, розселяють у санаторії міністерств, при цьому установи соцзахисту надають їм всю необхідну допомогу. Крім того, з півострова курсують безплатні поїзди в усі регіони України”, – наголосила вона.

Міністр заспокоїла громадян, що, незважаючи на прийняту Урядом антикризову програму, всі соцвиплати, пенсії, пільги - тим, хто їх дійсно потребує, на 2014 рік будуть збережені й їх розмір не зменшиться. Зокрема, мова йде про 205 тис. малозабезпечених сімей, 13,5 млн. пенсіонерів, молодих матерів та інших. „Нарахування пільг, соціальних допомог буде відбуватися адресно: якщо дохід сім’ї становить менше 1710 грн. – така родина потребує державного захисту”, – зауважила Людмила Денісова

Міністерство соціальної політики України