понеділок | 27 вересня 2021 | 03:46
26.06.2015

ПІДПИСАНО УГОДУ ПРО СПІВРОБІТНИЦТВО МІЖ ДЕРЖАВНИМИ СЛУЖБАМИ ЗАЙНЯТОСТІ УКРАЇНИ ТА НІМЕЧЧИНИ

Сьогодні у Києві голова Державної служби зайнятості України Ярослав Кашуба та виконавчий директор з міжнародних відносин Федеральної агенції зайнятості Німеччини Кіа Ейлерс підписали Угоду про кооперацію між службами зайнятості двох країн.

Документ було підписано під час Міжнародної науково-практичної конференції «Ринок праці України: європейськийвимір», що триває сьогодні у Києві. Представницький захід, присвячений вдосконаленню інститутів ринку праці, модернізації служби зайнятості на основі кращих світових практик, відбувається у нашій країні вперше. Його організаторами стали Міністерство соціальної політики України, Державна служба зайнятості, Фонд ім. Фрідріха Еберта в Україні, Програма розвитку ООН і Міжнародна організація праці.

Угода передбачає об’єднання зусиль, обмін інформацією і досвідом у таких напрямках, як імплементація заходів активної політики на ринку праці, аналіз і прогнозування цього ринку, сервісні послуги для працівників і роботодавців, професійна орієнтація, система управління персоналом, інформаційно-комунікативні технології тощо.

«Ми вдячні європейській спільноті за підтримку реформ у нашій державі в складний для нас час. Сьогодні ми даємо поштовх до якісних перетворень ринку праці України і модернізації Державної служби зайнятості за одним з кращих у Європі німецьким взірцем», - зазначив Міністр соціальної політики України Павло Розенко, коментуючи підписання документу. За словами Ярослава Кашуби, «підписана Угода – це сигнал про те, що ми починаємо реформу вітчизняного ринкупраці».

Джерело: Мінсоцполітики