середа | 8 грудня 2021 | 01:56
03.07.2015

Міністр Володимир Демчишин провів нараду щодо вирішення питань своєчасної виплати заробітної плати працівникам галузі

На нараді за участю першого заступника Міністра ІгоряМартиненкова, керівників структурних підрозділів Міністерства, запрошених керівниківдержавних підприємств обговорено ситуацію щодо виплати заробітної плати.

Міністр Володимир Демчишин наголосив на необхідності якнайскорішого розрахунку з працівниками та відзначив позитивну динаміку погашення заборгованості перед шахтарями, працівниками енергетичних підприємств та Енергоринком, яка здійснюється практично без залучення державних дотацій.

На 1 червня 2015 року прострочена заборгованість із заробітної плати працівникам підприємств, що належать до сфери управління Міненерговугілля, які розташовані на підконтрольній органам влади України території, становила 246,9 млн. грн.. Упродовж поточного місяця сума боргу із заробітної плати перед працівниками зменшилась на 149,2 млн.грн, або на 60,4 %.

Упродовж червня поточного рокуу повному обсязі погашено прострочену заборгованість із заробітної плати, що обліковувалась на перше число місяця, на шести підприємствах ПЕК, у тому числі на трьох вугледобувних підприємствах.Це, ДП «Львіввугілля», ДП«Первомайськвугілля»,ДП«Шахтоуправління «Південнодонбаське№1», ДП «ВК «Краснолиманська», ДП «Укртранснафтопродукт» та ДП «ДНІЦСКАР».

За підсумками наради зазначено про необхідність вжиття заходів щодо недопущення подальшого зростання заборгованості та наголошено на важливості своєчасних взаємних розрахунків

Джерело: Міненергетики