середа | 30 вересня 2020 | 02:58
30.07.2015

ОБСЄ поділиться з Україною досвідом психологічної реабілітації військовослужбовців

Сьогодні в Будинку офіцерів відбувся тренінг для тренерів „Психологічна реабілітація військовослужбовців”.  Участь у заході взяли перший заступник Міністра соціальної політики України Василь Шевченко, старший співробітник проектів ОБСЄ ДжефЕрліх, посол держави Ізраїль в Україні Еліав Бєлоцерковські, представники Міністерства оборони України та Національної гвардії України.

Йшлося про  інтеграцію військовослужбовців у мирне життя, їх активну участь у суспільстві та психологічну реабілітацію.

„ Дійсно, ми зіткнулись з проблемою, вирішення якої досі не мав світ. Всі ветерани в Україні раніше отримували лише допомогу у санаторно-курортному лікуванні, яка дуже обмежувала інтеграцію військовослужбовців у мирне життя, - зазначив Василь Шевченко. – Як наслідок, ми мали відповідні синдроми в суспільстві ”.

 „Ми сподіваємось, що найближчим часом перейдемо до розгалуженої мережі і в наступному році вся ця потужна команда почне працювати безпосередньо з військовослужбовцями та буде надавати реально допомогати інтегруватися в мирне життя”, - підкреслив перший заступник Міністра.

 Василь Шевченко також  зупинився і на психологічній реабілітації. «Ми багато в суспільстві говоримо про психологічну реабілітацію, але, на жаль, також однозначної думки з цього приводу немає. Сьогодні ОБСЄ ділиться з нами і цим досвідом, який є для нас вкрай важливим і вкрай необхідним. Саме головне – він надається в потрібний для нас час і потрібний момент», - наголосив перший заступник Міністра.

Насамкінець, Василь Шевченко  висловив слова щирої подяки координатору проектів ОБСЄ в Україні та  послу Ізраїлю, за ту допомогу, яку вони надають нашій державі.

Джерело: Мінсоцполітики