середа | 8 грудня 2021 | 01:24
23.04.2014

Людмила Денісова: Уряд затвердив персональний склад осіб, які представлятимуть інтереси держави у керівних органах фондів соцстраху

Кабмін підтримав пропозиції Мінсоцполітики і затвердив склад уповноважених представляти інтереси держави у правліннях та наглядових радах фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування. Про це після засідання Уряду повідомила Міністр соціальної політики Людмила Денісова.

"Уряд ухвалив розпорядження, яке надасть змогу оновити державну сторону в правліннях та наглядових радах фондів соціального страхування - у зв’язку з кадровими змінами у центральних органах виконавчої влади. Зокрема, Кабміном затверджено персональний склад осіб, уповноважених представляти інтереси держави у керівних органах відповідних фондів", - сказала Людмила Денісова.

Міністр, зокрема, зазначила, що у правлінні Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття державу представлятимуть 5 уповноважених. Також, за її словами, 15 осіб (зокрема, й п'ять дублерів) будуть присутніми під час засідання правління Фонду соцстрахування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань. Крім того, ще 15 - у складі наглядової ради Фонду. "До правління Фонду соцстрахування з тимчасової втрати працездатності також увійшло 15 уповноважених державою осіб та ще п'ятеро - до наглядової ради Фонду", - додала вона.

Людмила Денісова впевнена, що відповідне рішення Кабміну забезпечить ефективну роботу фондів соцстрахування, зокрема, прийняття правліннями змін до бюджетів фондів.

Міністерство соціальної політики України