середа | 8 грудня 2021 | 01:36
25.08.2015

Мораторій на перевірки бізнесу потрібно вести паралельно з реформою органів контролю та нагляду

Мораторій на перевірки бізнесу може бути продовжено тільки разом із кардинальним реформуванням контролюючих органів. Вчора, 20 серпня, про це йшлося на засіданні Комітету Верховної Ради з промислової політики та підприємництва, в якому, разом із парламентарями, експертами Реанімаційного пакету реформ та представниками бізнес-асоціацій взяла участь заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України – керівник апарату Юлія Клименко.

«Ідея Міністерства економічного розвитку і торгівлі щодо мораторію така: його потрібно продовжити, але тільки паралельно з глибокою реформою органів контролю та нагляду, їх оптимізацією та приведенням до європейського рівня», - підкреслює Ю. Клименко.

За її словами, стратегія Міністерства містить ключові завдання, де йдеться про необхідність перетворити державні органи на сервісні, якими вони й повинні бути. Результатом реформи має стати зменшення кількості посадовців та державних витрат на утримання апарату.  Це надасть можливість усунути корупційну складову в нескінчених перевірках та роботі контролерів.

«Добре, що ми домовились про спільний план дій, тепер час працювати над проектами документів», - додала заступник Міністра.

Джерело: Мінекономрозвитку