середа | 8 грудня 2021 | 02:15
28.08.2015

Розенко закликав глав ОДА протягом тижня розібратися із підприємствами-боржниками

Міністр соціальної політики України Павло Розенко під час розширеного засідання Кабінету Міністрів України дав завдання главам обласних державних адміністрацій протягом тижня скликати на місцях комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати та провести аналіз стану справ та причин зростання заборгованості.

„Якщо Ви побачите, що керівник підприємства не йде на конструктивний діалог, то я нагадую, що за несвоєчасну виплату заробітної плати передбачена адміністративна і кримінальна відповідальність”, - сказав Розенко, звернувшись також до очільників центральних органів виконавчої влади з проханням перевірити стан виплати заробітної плати на держпідприємствах.

За словами Розенка, заборгованість із заробітної плати протягом семи місяців зросла майже на 50% і на сьогодні становить 1 млрд 960 млн гривень. Скоротили заборгованість лише у Житомирській, Івано-Франківській областях та місті Києві.

„Кабінет Міністрів України та місцеві органи державної влади повинні стати сьогодні на захист трудових і соціальних прав працівників та зайняти жорстку і безкомпромісну позицію щодо невиплати заробітної плати на підприємствах усіх форм власності. Якщо не вийде по-іншому, треба вирішувати цю проблему спільно з ГПУ та МВС. Особливо це стосується керівників економічно активних підприємств”, - наголосив Міністр.

Джерело: Мінсоцполітики