четвер | 2 квітня 2020 | 01:51
24.11.2015

ЄС готовий співфінансувати реформу держслужби за умови конкретних результатів

Про готовність Євросоюзу спів фінансувати реформу держслужби в Україні заявив єврокомісар з питань розширення та європейської політики сусідства Йоганес Ган під час інтерв'ю Європейській правді.

Разом з тим, єврочиновник підкреслив, що обов’язковою умовою допомоги є наявність результатів виконання чіткого узгодженого стратегічного плану дій проведення реформи, який визначає проблеми всієї системи держслужби, шляхи розв’язання та індикатори реалізації.

«Наразі немає навіть закону про держслужбу, але питання не лише в ньому», – наголосив єврокомісар.

За його словами, мова йде не лише про виділення коштів на зарплатні держслужбовцям, але й також на компенсації скороченим працівникам, відбір людей, нове обладнання та ін. Реформа має здійснюватися поступово, з урахуванням на кожному етапі результатів моніторингу та оцінки її впровадження.

Нагадаємо, що на сьогодні законопроект «Про державну службу», розроблений Нацдержслужбою за сприяння міжнародних та вітчизняних експертів внесено до порядку денного пленарних засідань Верховної Ради України і 26 листопада буде розглядатися у другому читанні.

Джерело: Нацдержслужба