середа | 30 вересня 2020 | 02:39
03.12.2015

У Комітеті з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення відбулося установче засідання робочої групи з доопрацювання проекту Трудового кодексу

Очолила робочу групу голова Комітету Людмила Денісова.

В засіданні 1 грудня взяли участь члени робочої групи - народні депутати, представники міністерств, інших органів виконавчої влади, профспілок, організацій роботодавців, громадськості та науковці.

На установчому засіданні було затверджено орієнтовний графік проведення робочих груп за тематикою книг проекту Трудового кодексу України, а також обговорено організаційні питання проведення наступних засідань.

У секретаріаті Комітету повідомили, що на сайті Комітету створено окрему рубрику "Робоча група з доопрацювання проекту Трудового кодексу України до другого читання" (http://komspip.rada.gov.ua/komspip/control/uk/publish/article?art_id=50507&cat_id=45641), в якій розміщено склад робочої групи та орієнтовний план її засідань. Також у ній будуть розміщуватися всі матеріали, напрацьовані секретаріатом Комітету та робочою групою.

Окрім того, для більш широкого інформування громадськості про роботу над проектом Кодексу створено сторінку у мережі Facebook.

Джерело: ВРУ