п'ятниця | 28 лютого 2020 | 08:45
08.12.2015

Павло Розенко розповів про стан виконання Міністерством соціальної політики Коаліційної Угоди і програми діяльності Уряду

Міністерством соціальної політики України у повному обсязі виконано 80% завдань, передбачених Коаліційною угодою та Програмою діяльності Кабінету Міністрів України. Про це сьогодні під час звіту гуманітарного блоку Уряду повідомив Міністр соціальної політики Павло Розенко.

 „Згідно з Коаліційною угодою і Програмою діяльності Кабінету Міністрів України  перед нами стояло 50 завдань. З них протягом року 39 повністю виконані і ще 11 знаходяться у стані виконання. Таким чином, Міністерство соціальної політики виконало 80% завдань” , - сказав він.

За словами Розенка, Мінсоцполітики протягом року подало на розгляд Парламенту 30 законопроектів соціального спрямування, 12 з яких схвалено і підписано Президентом України, 2 законопроекти схвалено у першому читанні, 16 - готуються до розгляду у сесійній залі.

 „Жодного законопроекту, ініційованого Мінсоцполітики, не було відхилено. Це свідчить і про якість законопроектів, і про тісну співпрацю з профільними парламентськими комітетами і Верховною Радою України в цілому”, - підкреслив Павло Розенко.

Джерело: Мінсоцполітики