п'ятниця | 28 лютого 2020 | 08:31
23.12.2015

Представники центральних органів виконавчої влади та громадських організацій України та Молдови визначили напрями співпраці у сфері протидії торгівлі людьми, - Мінсоцполітики

21-22 грудня у Мінсоцполітики відбулась зустріч між представниками центральних органів виконавчої влади та громадських організацій Молдови та України, які працюють у сфері протидії торгівлі людьми.

З української сторони у зустрічі взяли участь представники Мінсоцполітики, Міністерства юстиції, Державної міграційної служби, Адміністрації Державної прикордонної служби, Служби безпеки, Національної поліції, Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні, Координатора проектів ОБСЄ в Україні, а також представники міжнародного жіночого правозахисного центру „Ла Страда-Україна”, Всеукраїнської Коаліції громадських організацій з протидії торгівлі людьми та громадської організації „Одеська правозахисна група „Верітас”.

Від Уряду Молдови у заході взяли участь представники Міністерства праці, сім'ї та соціального захисту, Міністерства закордонних справ та європейської інтеграції, Центру по боротьбі з торгівлею людьми та Міжнародної організації з міграції.

У ході зустрічі представники Урядів країн обмінялись національним досвідом щодо соціального захисту населення країни в контексті протидії торгівлі людьми та надання допомоги постраждалим, а також щодо державної системи захисту прав дитини.

Також під час заходу порушувалися питання щодо шляхів здійснення репатріації жертв торгівлі людьми, торгівлі дітьми, дітей без супроводу та мігрантів, які знаходяться в скрутному становищі громадян України та Молдови, що перебувають на території іноземної держави.

На завершення зустрічі сторони дійшли висновку про необхідність та актуальність підписання двосторонньої Угоди про співробітництво у сфері захисту та репатріації жертв торгівлі людьми, торгівлі дітьми, дітей без супроводу та мігрантів, які знаходяться в скрутному становищі.

 

Джерело: Мінсоцполітики