субота | 29 лютого 2020 | 01:30
24.12.2015

Українські фахівці соціальної сфери отримали сучасні знання у Міжнародному навчальному центрі МОП

В рамках технічної допомоги Україні у підтримці системи соціального забезпечення у складних соціально-економічних умовах Міжнародна організація праці сприяла навчанню в Міжнародному навчальному центрі МОП у Турині (Італія) представників Мінсоцполітики, об’єднання роботодавців і профспілок.

Сьогодні відбувся брифінг, під час якого фахівці, що пройшли навчання, ділилися отриманими знаннями та інформацією з колегами, науковцями, представниками соціальних партнерів.

Вітаючи учасників брифінгу, заступник Міністра соціальної політики – керівник апарату Віктор Іванкевич зазначив, що співробітництво з МОП сприяє стабілізації соціальної та економічної ситуації в нашій країні.

Заступник Міністра поінформував про перебіг упровадження реформ у сфері соціальної політики, передбачених Програмою діяльності Кабінету Міністрів України і Стратегією сталого розвитку „Україна-2020”. Ці реформи, повідомив Іванкевич, охоплюють сфери соціального страхування, пенсійного забезпечення, вдосконалення соціально-трудових відносин, надання соціальної допомоги і послуг, розвитку соціального діалогу. Крім того, на виконання Плану заходів з імплементації Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом Мінсоцполітики розробляє проект Стратегії подолання бідності.

„Динамічні зміни системи соціального захисту вимагають від фахівців нових знань і вивчення кращого світового досвіду в реалізації соціальної політики, - сказав Віктор Іванкевич. – Упевнений, що отримані знання будуть використані Міністерством і сторонами соціального діалогу в підготовці стратегічних документів у сфері соціального захисту, удосконаленні національногозаконодавства”.

З доповіддю „Стратегія розвитку соціального захисту: глобальні цілі й методи реалізації” виступила директор департаменту стратегічного планування та аналізу Мінсоцполітики Ольга Крентовська.

Джерело: Мінсоцполітики