понеділок | 27 вересня 2021 | 04:07
02.03.2016

У Мінсоцполітики обговорили питання забезпечення соціальними послугами переміщених осіб

У Міністерстві соціальної політики України відбулася зустріч заступника Міністра Віталія Мущиніна із заступником представника в Україні Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців Ванно Нупечем.

Обговорювалися питання державної соціальної підтримки осіб, тимчасово переміщених із зони збройного конфлікту на Сході України.

Віталій Мущинін поінформував фахівця ООН про спільні заходи Служби безпеки України і Міністерства соціальної політики щодо запобігання шахрайству і зловживанням при оформленні соціальних виплат. Наголошувалося, що виплати за лютий 2016 року проведені у повному обсязі. Наразі Державна міграційна служба проводить роботу з перевірки інформації, отриманої від правоохоронних органів.

Під час зустрічі йшлося також про перспективи створення за підтримки Міжнародної організації з міграції єдиної бази даних ВПО для визначення їхніх соціальних і гуманітарних потреб, про забезпечення переселенців житлом і перспективи подальшої співпраці української влади з міжнародними організаціями для посилення соціального захисту вимушених внутрішніх мігрантів.

Джерело: Мінсоцполітики