неділя | 21 липня 2019 | 22:55
16.10.2018

Кругли стіл на тему ,,Соціальний діалог на територіальному рівні”

NTSER

11 жовтня 2018 за сприяння Фонду Фрідріха Еберта в Україні, з метою популяризації та прозорості роботи тристоронніх соціально-економічних рад, залучення більш широкого кола громадськості у реалізації соціального діалогу на територіальному рівні, було проведено круглий стіл ,,Соціальний діалог на територіальному рівні”.
У зазначеному заході взяли участь Марсель Рьотіг - Директор Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні, Генрі Ціммерманн - представник навчального Інституту Економіки Мекленбург Західна-Померанія, Франц Тьоннес - колишній заступник Міністра праці та соціальної політики Німеччини, Ганс Манцке – міжнародний координатор Nordmetall, Гельмут Фіцке – представник Регіональної організації роботодавців у Північній Німеччині (AGV-NORD), Петер Сенфт – представник профспілки IGMetall, Звен Мюллер – представник Федерації організації роботодавців Західної Померанії Мекленбург, члени тристоронніх соціально-економічних рад Київської області та м. Києва, представники Міністерства соціальної політики України, громадських організацій та інституцій, а також секретаріату Національної ради.
Під час заходу було розглянуто питання соціального діалогу на регіональному рівні як інструменту економічного зростання та соціальної стабільності.
Так, Власюк В., директор ДП ,,Укрпромзовнішекспертиза” виступив із презентацією ,,Розвиток промисловості м. Київ та інструменти покращення інвестиційного клімату”, зупинившись на основних економічних проблемах, перешкодах розвитку промисловості м. Києва та необхідних заходах, які сприятимуть її розвитку, а також відзначив перспективні галузеві спеціалізації.
В свою чергу, Сергєєв В., Голова Асоціації роботодавців Дніпропетровської області доповів про успішну практику ведення соціального діалогу в Дніпропетровській області та діяльність обласної тристоронньої соціально-економічної ради.
Разом із тим, німецькі колеги поділилися досвідом ведення соціального діалогу на локальному рівні та регіональному рівні та як соціальний діалог може бути використаний для забезпечення безпеки робочих місць та підвищення конкурентоспроможності компаній.
За результатами круглого столу соціальними партнерами було підписано спільну Заяву ,,Щодо стану соціального діалогу на регіональному рівні у м. Києві”, яка в майбутньому має стати поштовхом для підвищення ефективності ведення соціального діалогу у м. Києві.

 З презентаційними матеріалами можна ознайомитись за посиланням:

 http://ntser.gov.ua/split/files/content/Власюк_Презентація_фонд%20Эберта%20—%20копия.pptx

http://ntser.gov.ua/split/files/content/Власюк_Презентація_фонд%20Эберта%20—%20копия.pptx

http://ntser.gov.ua/split/files/content/Презентация_октябрь2018.pdf

http://ntser.gov.ua/split/files/content/FES%20Kiev%201Cooperation%20works%20council%20unions_1.docx

http://ntser.gov.ua/split/files/content/FES%20KIEV%202%20Cooperation%20works%20council%20unions_2.docx

http://ntser.gov.ua/split/files/content/FES%20KIEV%203%20Cooperation%20works%20council%20unions_3.docx

http://ntser.gov.ua/split/files/content/FES%20KIEV%204%20Cooperation%20works%20council%20unions_4.docx

Прес-служба НТСЕР
Фотострічка:
Матеріали: