понеділок | 25 січня 2021 | 06:40
10.09.2019

Обговорення звітів за результатами проекту МОП ,,Поліпшення стану безпеки та гігієни праці в гірничодобувній промисловості”

NTSER

9 вересня 2019 року у приміщенні Міністерства соціальної політики України було проведено робочу зустріч, присвячену обговоренню звітів за результатами діяльності проекту МОП ,,Поліпшення стану безпеки та гігієни праці в гірничодобувній промисловості”.

Участь у заході взяли представники Міжнародної організації праці, Міністерства соціальної політики України, профспілок, роботодавців, Державної служби з питань праці, секретаріату Національної ради.

В ході зустрічі координатор Проекту Ірина Пекшева представила короткий огляд статусу Проекту, надавши звіт за результатами діяльності Проекту за перше півріччя 2019 року. Також було представлено план дій  та подальші кроки до кінця 2019 року щодо реалізації даного Проекту.

Під час заходу обговорили питання приведення національного законодавства у відповідність до міжнародних трудових норм. Представник Міністерства соціальної політики, Юрій Кузовий звітував про результати роботи робочої групи з підготовки проекту закону України ,,Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впровадження ризикоорієнтованого підходу у сфері безпеки та гігієни праці”, зазначивши, що відповідний законопроект планується підготувати до кінця 2019 року.

Прес-служба НТСЕР