середа | 8 грудня 2021 | 01:42
01.10.2019

Проміжна оцінка імплементації українсько-данського проекту в Україні

NTSER

1 жовтня 2019 року  в рамках реалізації проекту Міжнародної організації праці ,,Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні”, що фінансується Урядом Данії в рамках Данської програми сусідства (DANEP) на 2017-2021 роки та Данської програми підтримки для України, відбулася робоча зустріч представників секретаріату Національної ради із представниками Міністерства закордонних справ Королівства  Данія та групою зовнішніх експертів.

Даний Проект МОП спрямований на комплексне вирішення проблем зайнятості та ринку праці, а також розвитку соціального діалогу на національному та регіональному рівнях.

Основна мета  візиту данських колег полягала у проведенні проміжної оцінки реалізації Проекту МОП в Україні, наданні рекомендацій щодо внесення можливих коректив та оцінці майбутніх запланованих заходів.

Під час заходу соціальні партнери обговорили хід імплементації Результату 3 ,,Посилено тристоронній соціальний діалог та інститут колективних переговорів як спосіб створення більшої кількості якісних робочих місць” Проекту МОП, зокрема: стан виконання заходів, які передбачені напрацьованим тристоронньою робочою групою Планом заходів з підвищення ефективності тристороннього  соціального діалогу (далі – План заходів) та проблеми, які виникали під час реалізації Проекту.

За результатами зустрічі було запропоновано включити до згаданого Плану заходів ще один захід, а саме проведення навчального семінару щодо соціального діалогу для новообраних парламентарів.

У рамках візиту делегація Королівства Данія проведе зустрічі з представниками Уряду, організацій роботодавців, профспілок, приватного сектору та організаціями громадянського суспільства залучених до реалізації Проекту МОП.

Прес-служба НТСЕР
Фотострічка: